Ali Usta Baklava

Üretim Hakkında

Yarım Asırlık Sırrımız

1964 yılında meşhur usta Ali Doğu'nun sektöre girmesiyle başlayan macera nesilden nesile oğullarının devraldığı bayrak yarışıyla devam etmekte. Kendi mamülümüz olan lezzetlerde; antep fıstıkları, her bir tanesi özenle seçilerek tatlılarımıza ilave edilmektedir. Baklavalarımızın en önemli unsurlarından biri olan doğal ve üretimi tarafımıza ait şerbetimiz, dükkanımızı bir daha ziyaret etmenizin en büyük nedenlerinden olacak.
Ali Usta Baklava

Geleneksel Tarif

Herhangi bir tatlıcıda tattığınız ürünler, Ali Usta kalitesi ve güvencesiyle yapılmış özel baklavanın yerini asla dolduramayacak.
Ali Usta Baklava

Glikozsuz Lezzet

Ürünlerimizin hiç birinde yapay tatlandırıcı ve glikoz kullanmamaya dikkat ediyoruz. Baklavalarımıza tadını sadece özel şerbetimiz ile veriyoruz.
Ali Usta Baklava

Özel Un

Baklava yapımına en uygun un, ustalarımız tarafından en uygun şekilde işlenerek damak tadınıza hitap edecek şekillerde hazırlanmaktadır.
Ali Usta Baklava

Çıtır Çıtır

Tadı damağınızda kalacak baklavalarımız çıtır çıtır olma özelliğinin yanı sıra doğal sadeyağı ile pişirilmekte ve sizi kendine hayran bırakmakta.


Türkiye'nin
en güzel tatlıları...

Baklavadan şöbiyete, burmadan kuşgözüne tüm geleneksel Gaziantep tatlılarını sizlerle buluşturuyoruz. Yarım asıra yakın süredir en lezzetli tatlıları sunmak için hizmet vermekteyiz. Tüm tatlılarımız hazır ürün kullanılmaksızın tamamen ustalarımız tarafından hazırlanmaktadır.

Organik Ürünler

Damak tadı kadar sağlığa da önem veren Ali Usta'da; imal edilen bütün ürünlerde, genetiği ile oynanmamış doğal ürünler kullanılmaktadır.